Certificirani TIG Zavarivaci (m/z)

Datum početka posla: što je prije moguće

Industrija: Welding

ID posla: 1155

Zanima vas ovaj posao?

Prijavite se i spojite s VIP regruterom već danas

Želite pouzdan posao? Želite li ga isprobati u inozemstvu? Prijavite se za naš posao, što je idealan ulazak u svijet rada u Nizozemskoj!

Naš nizozemski partner traži kvalificirane TIG zavarivače!

Opis posla:

- Zavarivanje čelika, nehrđajućeg čelika
- Zavarivanje kontejnera

Zahtjevi:

- Certificirano (141 FM1,FM5 FW)
- B2 znanje engleskog ili njemačkog jezika
- Vlastita zaštitna oprema (zaštitne čizme, naočale, štit, itd.)
- Prednost samostalnog rada

Ono što nudimo:

  • Mogućnost dugoročne suradnje za one koji su ozbiljni i profesionalni.
  • Pomoć na engleskom, rumunjskom i mađarskom jeziku u vezi bilo kakvih pitanja i nedoumica za vrijeme vašeg boravka u Nizozemskoj.
  • Koordinatori vas čekaju u zračnoj luci, registriraju vas u gradskoj vijećnici i odvode vas u smještaj.
  • Smještaj s vlastitom sobom, internetom i svim potrebnim uslugama u normalnim, tradicionalnim nizozemskim kućama ili stanu.
  • Nizozemski ugovor o radu na neodređeno vrijeme.
  • Uvjeti rada u modernom i čistom okruženju.
  • Budući da je na Nizozemskom tržištu preko 13 godina, nudimo stvarne i pristojne plaće, po dogovoru, ovisno o stručnosti i iskustvu svakog kandidata.
  • Tjedne plaće u eurima, bankovnim prijenosom, svakog četvrtka u tjednu.
  • Naknada za KM: sve iznad 10 km (smještaj - radno mjesto) se plaća i izračunava sa 0,19 eura / km, pomnoženo sa svim radnim danima / tjednima.
  • Ako naš klijent zatraži sigurnosnu VCA potvrdu - to će vam organizirati i platiti Eastmen.
  • Za one koji dugo rade, Eastmen također plaća dodatne certifikate / obuke, na zahtjev vlastite profesije.
  • Za one koji ne traže smještaj koji nudimo, Eastmen nudi, osim neto plaće, neto iznos od 100 eura / tjedno - kao pomoć za vlastitu kuću. Također nudimo ovaj iznos ako ljudi prvo žive u našoj kući, a kasnije prelaze na svoju osobnu adresu.

Prijaviti se možete s detaljnim životopisom na: budapest@eastmen.eu

Kontaktirajte nas za više informacija!

Budapest office:

+385 1 8848 010

PODIJELITE OVAJ POSAO

BRZA PRIJAVA

OTVORENI NATJEČAJI

Izvrsni poslovi u raznim sektorima samo čekaju iskusnog stručnjaka poput vas. Što čekate?

Vozac kamiona za skladiste
Iskusni ste vozač kamiona i tražite posao u Nizozemskoj? Za našeg klijenta u Nizozemskoj, koji je veliki dobavljač čelika, nehrđajućeg čelika, aluminija za tvrtke u Nizozemskoj, Belgiji i Njemačkoj, z..
Stolar
Imate li iskustva u ovom području, i tražite posao u Nizozemskoj? Zapošljavamo za klijente i partnere, iskusne radnike za različite projekte koji se uglavnom odvijaju na jugu i u središnjem dijelu Niz..
Strucnjak za rashladna postrojenja
Za našeg klijenta zapošljavamo stručnjaka za rashladna postrojenja u Zoetermeeru, Nizozemska. Tvrtka je aktivna u 70 zemalja, s preko 150.000 zaposlenika diljem svijeta, a korisnicima pruža energetska..
Vozac B Kategorije
Stalno tražimo iskusne radnike, spremne za rad u inozemstvu! Vozač B kategorije potreban je našim klijentima u Nizozemskoj! Opis posla: Vožnja općenitom robom za restorane, hotele, zdravstvene centre,..
Vozac Kamiona C kategorije
Stalno tražimo iskusne radnike, spremne za rad u inozemstvu! Vozač kamiona C kategorije potreban našim klijentima u Nizozemskoj! Opis posla: Vožnja općenitom robom za restorane, hotele, zdravstvene ce..
Stolar
Naši partneri u Nizozemskoj su uvjek u potrazi za ima. Opis posla: Instaliranje zidova i stropova Izrada drvenih konstrukcija Sastavite okvira prozora i vrata Rušenje i građevinski radovi Što tražimo:..
Ažurirane informacije povodom COVID-19: pristup i zaštita za tvrtke.