Stolar

Datum početka posla: što je prije moguće

Industrija: Building Profession

ID posla: 1898

Zanima vas ovaj posao?

Prijavite se i spojite s VIP regruterom već danas

Imate li iskustva u ovom području, i tražite posao u Nizozemskoj?
Zapošljavamo za klijente i partnere, iskusne radnike za različite projekte koji se uglavnom odvijaju na jugu i u središnjem dijelu Nizozemske.

Opis posla:

  • Na ovom poslu morat ćete raditi oplate temelja, postavljati okvire prozora i vrata te krovne prozore;
  • U nekim projektima potrebna su obnova, mjerenje ili drugi jednostavni zadaci po izradi stolarije;
  • Radno vrijeme između 7:00 i 16:00 (može se razlikovati ovisno o potrebama klijenta i opsegu posla)

Ono što tražimo:

  • Iskustvo kao stolar;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Srednja razina na jednom od sljedećih jezika: engleski, njemački ili nizozemski (ovisno o klijentu);

Ono što vam nudimo:

  • Mogućnost dugoročne suradnje za one koji se profesionalni i ozbiljni;
  • Pomoć na engleskom, rumunjskom i mađarskom jeziku za sva pitanja i nedoumice tijekom vašeg boravka u Nizozemskoj;
  • Koordinatori vas čekaju u zračnoj luci, prijavljuju u gradskoj vijećnici i vode vas do smještaja;
  • Lijep smještaj s vlastitom sobom, internetom i komunalijama;
  • Nizozemski ugovor o radu na neodređeno vrijeme;
  • Suvremeni uvjeti rada u čistom okolišu;
  • KM dodatak: udaljenosti veće od 10 km (smještaj - radno mjesto) plaćaju se i računaju sa 0,19 eura / km, pomnoženo sa svim radnim danima / tjednom;
  • Tjedno plaće u eurima, bankovnim prijenosom, svakog četvrtka u tjednu;
  • Ako naš klijent zatraži sigurnosni VCA certifikat - isti uređuju i plaćaju Eastmen za vas;
  • Za one koji dugo rade, Eastmen također plaća dodatne certifikate i obuku, na zahtjev za vaše vlastito zanimanje.
  • Za one kojima nije potreban smještaj koji nudimo, Eastmen osim neto plaće nudi i neto iznos od 100 eura / tjedno - kao pomoć za vlastitu kuću. Također nudimo ovaj iznos ako ljudi najprije žive u našem domu, a kasnije se odluče iseliti na svoju osobnu adresu.

Mislite li da ste prikladni za ovaj posao? Prijavite se sada!

Kontaktirajte nas za više informacija!

Budapest ured:
+385 1 8848 010

PODIJELITE OVAJ POSAO

BRZA PRIJAVA

OTVORENI NATJEČAJI

Izvrsni poslovi u raznim sektorima samo čekaju iskusnog stručnjaka poput vas. Što čekate?

Vozac kamiona za skladiste
Iskusni ste vozač kamiona i tražite posao u Nizozemskoj? Za našeg klijenta u Nizozemskoj, koji je veliki dobavljač čelika, nehrđajućeg čelika, aluminija za tvrtke u Nizozemskoj, Belgiji i Njemačkoj, z..
Stolar
Imate li iskustva u ovom području, i tražite posao u Nizozemskoj? Zapošljavamo za klijente i partnere, iskusne radnike za različite projekte koji se uglavnom odvijaju na jugu i u središnjem dijelu Niz..
Strucnjak za rashladna postrojenja
Za našeg klijenta zapošljavamo stručnjaka za rashladna postrojenja u Zoetermeeru, Nizozemska. Tvrtka je aktivna u 70 zemalja, s preko 150.000 zaposlenika diljem svijeta, a korisnicima pruža energetska..
Vozac B Kategorije
Stalno tražimo iskusne radnike, spremne za rad u inozemstvu! Vozač B kategorije potreban je našim klijentima u Nizozemskoj! Opis posla: Vožnja općenitom robom za restorane, hotele, zdravstvene centre,..
Vozac Kamiona C kategorije
Stalno tražimo iskusne radnike, spremne za rad u inozemstvu! Vozač kamiona C kategorije potreban našim klijentima u Nizozemskoj! Opis posla: Vožnja općenitom robom za restorane, hotele, zdravstvene ce..
Stolar
Naši partneri u Nizozemskoj su uvjek u potrazi za ima. Opis posla: Instaliranje zidova i stropova Izrada drvenih konstrukcija Sastavite okvira prozora i vrata Rušenje i građevinski radovi Što tražimo:..
Ažurirane informacije povodom COVID-19: pristup i zaštita za tvrtke.